IT įmonėms – nauja galimybė didinti tarptautiškumą su „Digital Explorers“

2020-10-06
IT įmonėms –  nauja galimybė didinti tarptautiškumą su „Digital Explorers“

Talentų pritraukimo programa „Digital Explorers“ vėl kviečia Lietuvos įmones didinti tarptautiškumą ir sustiprinti savo komandas IRT specialistėmis iš Nigerijos – šį kartą duomenų analizės srityje. 

2019 m. „Digital Explorers“ į Lietuvą pakvietė 15 Nigerijos IRT specialistų, kuriuos į savo komandas priėmė Ruptela, Telesoftas, SynoInt, NRD Systems, Beyond Analysis, iTo ir TransUnion

Šiais metais „Digital Explorers“ tikslas – ne tik atliepti Lietuvos įmonių poreikius, bet ir prisidėti prie lyčių nelygybės technologijų srityje mažinimo. 2020 m. pabaigoje 15 kruopščiai atrinktų duomenų analizės specialisčių atvyks į Lietuvą šešių mėnesių trukmės stažuotei Lietuvos IRT įmonėse.

Pasiūlykite stažuotės vietą, įtraukite kolegas į įdomų projektą bei pasisemkite vertingos patirties, dirbdami su tarptautiniais talentais!  

Nekantraujame sužinoti, kokios duomenų analitikės / duomenų mokslininkės ieškote jūs. 

Daugiau informacijos apie programą:

 Join the journey! 

Toliau skaitykite

Lietuva skatins eksportą į Taivaną per e. prekybą
Lietuva skatins eksportą į Taivaną per e. prekybą
2021-12-14

Kitų metų pavasarį verslumo ir eksporto plėtros agentūra „Versli Lietuva“ padės Lietuvos įmonėms pradėti elektroninę prekybą Taivano rinkoje. Lietuviškiems verslams bus sudaryta galimybė atsidurti vienoje didžiausių Taivano e. prekybos platformų „PC Home“.

Lietuva skatins eksportą su unikalia verslo pažinčių platforma „B2Lithuania”
Lietuva skatins eksportą su unikalia verslo pažinčių platforma „B2Lithuania”
2021-12-09

Nuo šiol Lietuvos eksportuotojams užmegzti ryšį su partneriais ar klientais užsienyje bus lengviau – šį mėnesį startavo atnaujinta verslo kontaktų platforma „B2Lithuania”. Nemokamoje, verslumą ir eksportą skatinančios agentūros „Versli Lietuva“ platformoje jau yra užsiregistravusios beveik 2,6 tūkst. įvairios Lietuvos eksportuojančios įmonės, po kurių profilius gali naršyti ir čia pat virtualius susitikimus organizuoti potencialūs užsienio partneriai.