IT įmonėms – nauja galimybė didinti tarptautiškumą su „Digital Explorers“

2020-10-06
IT įmonėms –  nauja galimybė didinti tarptautiškumą su „Digital Explorers“

Talentų pritraukimo programa „Digital Explorers“ vėl kviečia Lietuvos įmones didinti tarptautiškumą ir sustiprinti savo komandas IRT specialistėmis iš Nigerijos – šį kartą duomenų analizės srityje. 

2019 m. „Digital Explorers“ į Lietuvą pakvietė 15 Nigerijos IRT specialistų, kuriuos į savo komandas priėmė Ruptela, Telesoftas, SynoInt, NRD Systems, Beyond Analysis, iTo ir TransUnion

Šiais metais „Digital Explorers“ tikslas – ne tik atliepti Lietuvos įmonių poreikius, bet ir prisidėti prie lyčių nelygybės technologijų srityje mažinimo. 2020 m. pabaigoje 15 kruopščiai atrinktų duomenų analizės specialisčių atvyks į Lietuvą šešių mėnesių trukmės stažuotei Lietuvos IRT įmonėse.

Pasiūlykite stažuotės vietą, įtraukite kolegas į įdomų projektą bei pasisemkite vertingos patirties, dirbdami su tarptautiniais talentais!  

Nekantraujame sužinoti, kokios duomenų analitikės / duomenų mokslininkės ieškote jūs. 

Daugiau informacijos apie programą:

 Join the journey! 

Toliau skaitykite

Lietuvos eksportui ir toliau prognozuojamas dviženklis augimas
Lietuvos eksportui ir toliau prognozuojamas dviženklis augimas
2021-11-11

Nors pasaulyje stinga žaliavų, jų kainos kyla, ES toliau taiko sektorines sankcijas Baltarusijai, o Lietuvos ir Kinijos politiniai bei ekonominiai santykiai išlieka įtempti, Lietuvoje pagamintų prekių eksporto vertė toliau sparčiai auga.

Lietuviškos įmonės Bazelyje mezgė verslo ryšius su Šveicarijos gyvybės mokslų sektoriaus lyderiais
Lietuviškos įmonės Bazelyje mezgė verslo ryšius su Šveicarijos gyvybės mokslų sektoriaus lyderiais
2021-11-04

Lapkričio 3 d. Šveicarijos mieste Bazelyje Lietuvos gyvybės mokslų industrijos atstovai prisistatė Šveicarijos gyvybės mokslų sektoriuje lyderiaujančioms įmonėms.