Dizaino mąstysenos ir poveikio matavimo mokymai

Viešųjų paslaugų perdavimo procesas prisideda prie bendro šalies verslumo skatinimo, socialinės ekonomikos augimo bei socialinių verslų kūrimosi. VšĮ „Versli Lietuva“ siekdama skatinti viešųjų paslaugų perdavimą nevyriausybinėms organizacijoms, organizuoja mokymus, kurių metu bus pristatyta, nuo ko pradėti ir kaip vykdyti viešųjų paslaugų perdavimo procesą.
„Versli Lietuva“ jau atliko du pilotinius projektus Kaišiadorių raj. ir Kauno m. savivaldybėse ir šiuo metu tęsią veiklą kitų miestų savivalybėse.

Trumpai apie mokymus:

  • Dizaino mąstysena – inovacijų kūrimo procesas, leidžiantis idėjas paversti inovatyviais produktais ir paslaugomis. Šis metodas plačiai taikomas tiek privačiame, tiek viešąjame sektoriuose siekiant gerinti klientų patirties kelionę ir sukurti produktus bei paslaugas, kurios būtų inovatyvios ir patrauklios išoriniam ir vidiniam vartotojui.
  • Poveikis – tai yra pokytis, kurį patiria suinteresuotosios šalys ar visuomenė dėl organizacijos vykdomos veiklos. Norint gerinti paslaugų kokybę – būtina matuoti jų poveikį.

Mokymai vyks kovo 16 d., 9-14 val., nuotoliniu būdu.
Mokymai nemokami, tačiau vietų skaičius ribotas. Registracija vyksta iki kovo 8 d.: https://bit.ly/2NxJRVv
Asmenys, užsiregistravę į mokymus, gaus patvirtinimo laišką ir visą informaciją apie mokymų eigą.

Kviečiame susipažinti su „Verslios Lietuvos“ parengtu „Viešųjų paslaugų perdavimo gidu: https://www.verslilietuva.lt/paslaugos/viesuju-paslaugu-perdavimo-gidas/

Kontaktinis asmuo: a.pulauskaite@verslilietuva.lt+370-602-20204

Dizaino mąstysenos ir poveikio matavimo mokymai

Renginio informacija

Data

2021-03-16 09:00


Vieta

Transliacija internete


Tema

Socialinis verslas


calendar
2021-03-16T09:00:00+0200 2021-03-16T09:00:00+0200 Europe/Vilnius Dizaino mąstysenos ir poveikio matavimo mokymai Transliacija internete Transliacija internete