Išradimų patentai: kaip suvaldyti patentavimo procesą?

Inovacija ir jos patentas įmonės vertei turi didžiulės įtakos, tačiau tik nedaugelis Lietuvos įmonių turi pakankamai žinių ir patirties registruojant bei saugant intelektinę nuosavybę.

„AAA Law“ drauge su teisininko ir investuotojo Mariaus Jakulio Jason filantropiniu fondu „MJJ fondas“ siekia padėti įmonėms, turinčioms milžinišką potencialą kurti Lietuvos gerovę, pirmuosiuose intelektinės nuosavybės apsaugos žingsniuose.

Inovacijų kūrėjus ir vystytojus liepos 15 d. kviečiame į internetinį seminarą apie intelektinės nuosavybės apsaugą ir jos komercializavimą.

Patentavimas reikalauja laiko, pastangų ir išteklių. Jei nesame tam pasirengę, galime sustoti pusiaukelėje. Todėl apie inovacijos patentavimą reikia galvoti dar tuomet, kai ji kuriama. Laiku pradėję šį procesą, išvengiame netikėtumų, kai paaiškėja, jog sukurto išradimo patentuoti negalime. Ką būtina žinoti prieš pradedant išradimo patentavimą? Kaip iš anksto numatyti kuriamo išradimo apsaugos būdą? Kokius išradimus galime patentuoti, o kokiems reikia ieškoti kitokių intelektinės nuosavybės apsaugos formų?

Antrajame „AAA Law“ internetiniame seminare bus kalbama apie inovacijos patentavimo kelią: patentų rūšis, procedūrą, terminus, reikalingus dokumentus ir, žinoma, patentavimo išlaidas. Praktiniais patarimais ir pagrindinėmis taisyklėmis dalinsis intelektinės nuosavybės (IN) apsaugos ekspertės, šioje srityje turinčios daugiau kaip 20 metų patirties:

  • „AAA Law“ partnerė, patentinė patikėtinė, Europos patentinė patikėtinė Jurga Petniūnaitė;
  • „AAA Law“ partnerė, patentinė patikėtinė, Europos patentinė patikėtinė Aušra Pakėnienė.

Seminaro metu bus kalbama apie:

  1. patentų rūšis;
  2. patentavimo procedūrą ir terminus;
  3. patentavimui reikalingus dokumentus;
  4. patentavimo biudžetą.

SVARBU

Internetinis seminaras yra nemokamas.

Būtina registruotis iš anksto: dalyvių skaičius ribotas, kad būtų galima detaliai aptarti dalyviams aktualius klausimus: https://www.eventbrite.com/e/nelaikyk-inovacijos-karantine-apsaugok-ja-ir-paleisk-i-gyvenima-vol-2-tickets-112799275670

Jūsų klausimai padės kalbėti apie tai, kas Jums rūpi. Aktualius klausimus siųskite prieš seminarą el. paštu: info@aaalaw.eu.

Virtualus susitikimas vyks „Zoom“ platformoje, kvietimas bus atsiųstas užsiregistravus.

„AAA Law“ intelektinės nuosavybės apsaugos klausimais konsultuoja nuo 1992 metų. Tarptautiniai teisės žinynai „The Legal 500“, „Chambers & Partners“, „Managing IP“ eilę metų „AAA Law“ išskiria kaip intelektinės nuosavybės apsaugos ir gynimo lyderę. „AAA Law“ intelektinės nuosavybės ir teisės ekspertės Aušra Pakėnienė, Jurga Petniūnaitė, Otilija Klimaitienė, Giedrė Domkutė vertinamos kaip labiausiai patyrusios Lietuvoje. „AAA Law“ daugybę metų konsultuoja ir atstovauja Lietuvoje žinomoms tarptautinėms farmacijos, maisto pramonės, chemijos, tekstilės, grožio, biotechnologijų ir kitose pramonės šakose veikiančioms įmonėms. Taip pat konsultuoja ir atstovauja įvairių pramonės šakų Lietuvos gamintojams ir paslaugų teikėjams, mokslo institucijoms bei inovacijų kūrėjams. www.aaalaw.eu

Teisininko ir investuotojo Mariaus Jakulio Jason fondas sukurtas teikti finansinę paramą gabiems verslo kūrėjams, akademikams ir studentams, kurie gali ir nori prisidėti prie Lietuvos ekonomikos augimo. www.mjjfondas.lt

Išradimų patentai: kaip suvaldyti patentavimo procesą?

Renginio informacija

Data

2020-07-15 15:00


Vieta

Tiesioginė transliacija internetu


Tema

Live, Partnerių renginiai


calendar
2020-07-15T15:00:00+0300 2020-07-15T15:00:00+0300 Europe/Vilnius Išradimų patentai: kaip suvaldyti patentavimo procesą? Tiesioginė transliacija internetu Tiesioginė transliacija internetu

Susiję renginiai

Sau
19
Socialinio verslo dizaino mąstysenos dirbtuvės Rokiškyje
Socialinis verslas, Live
Socialinio verslo dizaino mąstysenos dirbtuvės Rokiškyje
place Virtualus renginys, 10:00
Sau
26
EK informacinio portalo „Access2Markets“ funkcionalumų pristatymas
Eksportas, Partnerių renginiai
EK informacinio portalo „Access2Markets“ funkcionalumų pristatymas
place Tiesioginė transliacija internete, 10:00
Sau
27
Naujos pagalbos verslui priemonės COVID-19 iššūkiams įveikti: pasitark su ekspertais
Live
Naujos pagalbos verslui priemonės COVID-19 iššūkiams įveikti: pasitark su ekspertais
place Virtualus renginys, Tiesioginė transliacija internete, 10:00
Sau
28
Galimybės Laoso laisvosios prekybos zonose
Eksportas, Partnerių renginiai
Galimybės Laoso laisvosios prekybos zonose
place Tiesioginė transliacija internete, 10:00