Lietuvos ir Azerbaidžano verslo forumas Baku

Gegužės 18 d. Lietuvos Respublikos prezidentūra kartu su Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerija, Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija, Všį „Litfood“ organizuoja Azerbaidžano – Lietuvos verslo forumą, kuris vyks Baku, Azerbaidžane.

Planuojama, kad Verslo forumas vyks gegužės 18 d. 14 val. svarbiausiame Heydar Aliyev centre. Forumą atidarys Azerbaidžano ir Lietuvos prezidentai, forume dalyvaus ministrai ir viceministrai, įmonių ir verslo asociacijų atstovai.

Pagrindinis verslo forumo tikslas – stiprinti partnerystę Lietuvos ir Azerbaidžano tarptautinės prekybos srityje, rasti potencialių partnerių, užmegzti naujus verslo kontaktus su Azerbaidžano įmonėmis. Pagrindinės forumo temos: maisto pramonė, energetika ir atsinaujinanti energetika, žiedinės ekonomikos produktai, informacinės technologijos, logistika, transportas ir kt. Po forumo vyks B2B bei individualūs susitikimai (individualius susitikimus pagal įmonių poreikius galima rengti ir prieš forumą).

Verslo forumo organizatoriai iš Azerbaidžano pusės geranoriškai ir optimistiškai nusiteikę, kad Azerbaidžano įmonės ar organizacijos, su kuriomis Lietuvos pusės įmonės norės susitikti ir pasikalbėti, atvyks į verslo forumą, B2B ir individualiems susitikimams.

Detalesnę informaciją dėl logistikos suteiksime nurodytais kontaktais žemiau. Tam tikriems atvykimo/išvykimo laikams forumo organizatoriai suorganizuos transportavimo paslaugas į/iš oro uosto ir į/iš verslo susitikimų vietų (prašome paskambinti pasiteirauti detalių).

Registracija į forumą ir B2B susitikimus Baku vyksta iki 2022.05.10 (antradienio) 13:00 val. Prašome informuoti apie ketinimą vykti (įmonės pavadinimas / vardas ir pavardė / pareigos / interesai Azerbaidžane anglų kalba) el. paštu i.cerniauskiene@litfood.lt

Įmonės yra atsakingos už savo kelionės išlaidas. Forumo kalba – anglų k., B2B susitikimai – bet kokia abiem partneriams tinkama. Atvykstant į Azerbaidžaną Lietuvos piliečiams reikia galiojančio Covid-19 paso ir vizų, jas galima gauti Azerbaidžano ambasadoje Vilniuje arba elektroniškai oficialiame elektroninių AZ vizų portale evisa.gov.az. Daugiau informacijos apie logistinius klausimus prašome kreiptis Irma Šlaičiūnaitė-Černiauskienė („Litfood“)  +370 638 77244. Dėl verslo vizito turinio – Vaidas Augustinavičius (Prezidentūra) +370 698 42216.

Renginio informacija

Data

2022-05-18


Vieta

Baku, Azerbaidžanas


Tema

Eksportas


Organizatorius

LR Prezidentūra


calendar
2022-05-18T00:00:00+0300 2022-05-18T00:00:00+0300 Europe/Vilnius Lietuvos ir Azerbaidžano verslo forumas Baku Baku, Azerbaidžanas Baku, Azerbaidžanas

Susiję renginiai

Vas
22
Eksporto klubas. Lietuvių diaspora Prancūzijoje – Lietuvos verslui
Eksportas
Eksporto klubas. Lietuvių diaspora Prancūzijoje – Lietuvos verslui
place Prancūzija, 11:00
Vas
25
Eksporto prekės ženklo galia: kaip įjungti aukštesnę pavarą?
Eksportas
Eksporto prekės ženklo galia: kaip įjungti aukštesnę pavarą?
place Tiesioginė transliacija internete, 09:00
Kov
02
Eksporto klubas. Kaip įsitvirtinti JAV rinkoje?
Eksportas, Live
Eksporto klubas. Kaip įsitvirtinti JAV rinkoje?
place JAV, 18:30
Kov
04
Eksporto klubas. Galimybės ir iššūkiai Italijos rinkoje
Eksportas, Live
Eksporto klubas. Galimybės ir iššūkiai Italijos rinkoje
place Italija, 11:00