Socialinio verslo mokymai „Įjunk poveikį“

Socialinio verslo skatinimo projektas, kviečiantis įjungti poveikį, tęsiasi!

Socialinio verslo kūrėjai kviečiami į trijų dienų intensyvius mokymus, kurių metu turės progą pagilinti žinias apie socialinės problemos suvokimą bei galės daugiau sužinoti apie galimus problemų sprendimo būdus. Mokymų metu dalyviai pasiruoš savo socialinio verslo poveikio teoriją, verslo modelį bei galės pradėti tikrinti savo iškeltas hipotezes.

Pirmenybė dalyvauti renginyje suteikiama socialiniams verslininkams ir komandoms, jau veikiančioms ar norinčioms pradėti veiklą Panevėžio apskrityje.

Dalyviai iš Panevėžio apskrities taip pat pretenduoja gauti iki 15 tūkst. eurų investiciją, kuri apima reikiamos įrangos įsigijimą ir ekspertinę pagalbą, reikalingą sėkmingam socialinio verslo vystymui.

Mokymai vyks balandžio 21- 23 d., internetu. Per dieną planuojama skirti 3–4 valandas mokymams, darbui grupėse, konsultacijoms ir namų darbams.

Registracija: https://bit.ly/3fMwFYv

Registracija vyksta iki balandžio 16 d.
Dalyvių skaičius ribotas. Visus užsiregistravusius apie sprendimą dėl dalyvavimo informuosime el. paštu iki balandžio 19 d.

Mokymus organizuoja „Geri norai“.

Daugiau apie projektą: www.ijunkpoveiki.lt
Projektą įgyvendina „Versli Lietuva“ kartu su partneriais „NVO Avilys“, „Geri norai“ bei Europos socialinio verslumo ugdymo ir inovatyvių studijų institutu. Projektas finansuojamas 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos lėšomis.

Socialinio verslo mokymai „Įjunk poveikį“

Renginio informacija

Data

2021-04-28 - 2021-04-30


Vieta

Transliacija internete


Tema

Socialinis verslas


calendar
2021-04-28T00:00:00+0300 2021-04-30T00:00:00+0300 Europe/Vilnius Socialinio verslo mokymai „Įjunk poveikį“ Transliacija internete Transliacija internete