Po mentorystės programos pardavimai padidėjo tris kartus

2018-01-24
Po mentorystės programos pardavimai padidėjo tris kartus

Pradėti verslą skatina nemažai priežasčių, viena jų – noras valdyti situaciją bei savo laiką. Tokio stimulo vedinas savo verslą įkūrė ir Ričardas Katkus, MB „Rembaltikas“ vadovas. Pradėjęs verslą su individualios veiklos pažyma, po mentorystės programos Ričardas perkėlė gamybą į Klaipėdą, įsteigė juridinį asmenį ir padidino pardavimus net tris kartus.

„Įgijau šaltkalvio profesiją, tad užsiimu metalo apdirbimu, metalo įrengimų gamybą bei remontas. Toks darbas man pačiam teikia malonumą. Idėja įkurti savo verslą ar nuosavą darbo vietą atsirado gana seniai, nes visada noriu valdyti situacija, kontroliuoti savo laiką, planus, būti savo gyvenimo šeimininku. Kelerius metus dirbau samdomą darbą, tačiau kiekvieną dieną galvodavau apie galimybes įkurti nuosavą darbo vietą“, – pasakoja Ričardas.

Vaikinas, ieškodamas naujų būdų, kaip pritraukti klientų, plėsti veiklą, atrado Šiauliuose veikiantį bendradarbystės centrą „Spiečius“ ir sudalyvavo mentorystės programoje. Šios programos metu jaunieji verslininkai kartu su patyrusiais mentoriais aptaria verslo situaciją, identifikuoja verslui kylančias problemas ir kartu ieško sprendimo būdų. Programos metu kiekvieną mėnesį yra organizuojami susitikimai, per kuriuos mentoriai ir verslininkai įvertina padarytą pažangą.

Ričardo mentore tapo Veronika Vitkevičienė, UAB „Rempaka“ bendrasavininkė.  Su jos pagalba vaikinas nuo individualios veiklos pažymos perėjo prie mažosios bendrijos, pradėjo ieškoti ir vykdyti užsakymus didesniems klientams.  Gamybines patalpas Ričardas perkėlė į Klaipėda, kuri yra arčiau pagrindinių klientų. Apyvarta šiuo metu yra 3 kartus didesnė, nei buvo pačioje pradžioje. „Esu labai dėkingas „Spiečiui“ už suteiktas žinias įvairių mokymų metu, patarimus, pagalbą įkuriant įmonę, o labiausiai mentorei Veronikai už palaikymą, paskatinimą išsikelti tikslus ir motyvaciją jų siekti“, – džiaugiasi Ričardas.

Alytaus ir Šiaulių „Spiečiuose“ yra organizuojamos gyvos mentorystės sesijos, kurių metu kiekvienas pradedantysis gali susipažinti su mentoriais, sužinoti, kokiomis temomis mentoriai gali padėti bei gauti naudingų įžvalgų vienoje vietoje. Mentorystės programa vidutiniškai trunka 6 mėnesius, per kuriuos vyksta kas mėnesį aptariama pažanga. Norėdami sužinoti daugiau apie artėjančias menotrystės sesijas „Spiečiuose“, susisiekite su „Verslios Lietuvos“ konsultantėmis Diana Grapskyte telefonu +37061132253 (Šiauliai) arba Erika Karalaitiene telefonu +37061567916 (Alytus). Daugiau informacijos apie Nacionalinį mentorių tinkle rasite čia: http://mentoriai.verslilietuva.lt/

Toliau skaitykite

Keturi verslai visiems metų laikams
Keturi verslai visiems metų laikams
2017-12-08

Kotrynos Laucytės istorija tikrai išskirtinė ir yra puikus pavyzdys, kaip galima mažame miestelyje atrasti tiek įvairių sričių ir jas pavesti verslu.

Mentorystė, įkvėpusi veikti
2017-11-27

Aktyvus mentoriaus palaikymas ir profesionalumas – tai dvi dedamosios, kurios padėjo Romualdai Galeckienei ne tik pradėti savo verslą, bet ir įprasminti savo mėgstamą veiklą. Ponios Romualdos kuriami aksesuarai/atšvaitai padeda moterims tapti matomomis tamsiuoju paros metu bei išlikti stilingomis.