Sėkmingas verslo startas paskatino likti ir įsitvirtinti Tauragėje

2020-08-06
Sėkmingas verslo startas paskatino likti ir įsitvirtinti Tauragėje

Paula Mačiulienė, kalbų centro UAB „Kelias į pasaulį“ savininkė ir vadovė, dar studijuodama universitete pastebėjo, kad Tauragėje nėra vietos, kurioje būtų galima mokytis kalbų. Tad būdama 4 kurso studentė grįžo į gimtąjį miestą ir įkūrė savo kalbų centą, dabar čia žinių semiasi vaikai bei suaugusieji, jau teikiamos ir vertimo paslaugos.

Paula, papasakokite, nuo ko prasidėjo kalbų centro įkūrimas?

Paskutinį studijų pusmetį užbaigiau jau dirbdama Tauragėje. Nuo 2019 m. vasario pradėjau organizuoti anglų ir prancūzų kalbų kursus bei individualias pamokas. Išsinuomojau klasę Tauragės „Versmės“ gimnazijoje ir ten dirbau kiekvieną vakarą. Darbas man labai patiko, pagavau pagreitį ir nors planavau pamokas organizuoti iki mokslų pabaigos, o vėliau išvykti, nusprendžiau pasilikti. Tuo pat metu radau erdvesnes patalpas, tokiu būdu viskas susidėliojo ir šiuo metu dirbu vietoje apie kurią ilgai svajojau.

Tikiu, jog mokslas atneša naudą ir mokytis gali būti smagu. Esu energinga ir ambicinga asmenybė, kuri stengiasi įgyvendinti savo tikslus, o pagrindiniai tikslai yra suteikti mokiniams galimybę mokytis įvairių užsienio kalbų, kurti tokią mokymosi aplinką, kurioje būtų gera visiems.

Dabar labai sėkmingai vystote savo verslą. Kaip manote, kas lėmė sėkmę?

Turbūt galėčiau įvardinti kelis dalykus, visų pirma tai yra centro darbuotojai, kurie labai atsidavę savo darbui. Antra, noras vaikams ir suaugusiems sukurti tokią mokymosi aplinką, kuri būtų maloni ir sukeltų teigiamas emocijas. Vaikų šypsenos mokantis naujus dalykus įvairiais metodais yra geriausias įvertinimas. Džiugu, kad vaikams galime įrodyti, jog mokytis yra smagu ir to nereikia daryti per prievartą.

Centro pradžioje akcentavome kalbų kursus, visgi, laikui einant pamatėme, jog tauragiškių poreikiai yra kitokie. Šiuo metu išplėtėme savo vertimų veiklą, dirbame su įvairiomis teisininkų įmonėmis Tauragėje ir kituose Lietuvos miestuose. Didžioji veiklos dalis yra vaikų edukacija. Mokome juos įvairių kalbų, gamtos ir žmogaus pažinimo, matematikos.

Kaip prie Jūsų verslo prisidėjo „Spiečiuje“ teikiamos paslaugos?

„Verslios Lietuvos“ Tauragėje įkurtas bendradarbystės centras „Spiečius“ buvo mano metų atradimas, vienintelis dalykas, ko gailiuosi, jog apie jį nežinojau prieš savo įmonės atidarymą, būčiau išvengusi daug klaidų.

Dabar visiems draugams, pažįstamiems ir net savo mokiniams siūlau kreiptis į Indrę, Tauragės „Spiečiaus“ koordinatorę, su ja pasitarti visais rūpimais verslo klausimais. Mane „Spiečiuje“ labiausiai domina įvairūs mokymai, bendraminčių susibūrimai ir patarimai.

Toliau skaitykite

Eksportas praktiškai: pandemijos iššūkiai „Pušku Pušku“ tapo stimulu plėsti elektroninę prekybą
Eksportas praktiškai: pandemijos iššūkiai „Pušku Pušku“ tapo stimulu plėsti elektroninę prekybą
2021-01-19

Linksmas, lengvai įsimenamas ir keliantis minkštumo asociaciją. Tokius tris kriterijus kurdamas prekės ženklo „Pušku Pušku“ pavadinimą dar prieš daugiau nei dešimtmetį išsikėlė įmonės įkūrėjas, jos vadovas Remigijus Balčiūnas.

Eksportas praktiškai: lietuviška „Namuos“ produkcija sėkmingai skinasi kelią toliau nuo namų
Eksportas praktiškai: lietuviška „Namuos“ produkcija sėkmingai skinasi kelią toliau nuo namų
2021-01-05

Prieš ketverius metus nusprendusi imtis verslo „Namuos“ prekės ženklo įkūrėja Rasa Kolesnikovaitė nė nebūtų pasvajojusi, kad lietuviško dizaino namų interjero detalės didžiausio populiarumo sulauks už Lietuvos ribų. Tačiau šiandien įmonės prioritetas – eksportas, į jį orientuota 85 proc. verslo.