Sveikiname Metų Eksportuotoją „Kitron“

2017-06-22

src=/uploads/media/594b79adde75b/Untitled-1.png

„Verslo Žinių“ kasmet organizuojamuose „Lietuvos Verslo Lyderiai“ rinkimuose „Versli Lietuva“ aktyviai dalyvauja, renkant Metų Eksportuotoją. Mūsų ekspertai analizuoja įmonių duomenis, eksporto tendecijas, lygina ir vertina pokyčius ir po teikia kandidatus komisijos sprendimui. Šiemet sveikiname nugalėtoją – elektronikos įrangos gamintoją UAB „Kitron“.

Kiekvienais metais mums didelis iššūkis pateikti Metų eksportuotojo kandidatus. Ne todėl, kad mums trūksta analitinių gebėjimų, bet dėl to, jog Lietuvos įmonės nepaliauja pasaulį stebinti aktyvumu, veržlumu, sprendimų drąsa, produktų ir paslaugų inovacijom.

Visi šiemet teikti kandidatai verti apdovanojimo. Mūsų dėmesio centre buvo ne didžiausias apyvartas absoliučiais skaičiais generuojančios įmonės, bet tos, kurios per pastaruosius trejus metus rodė sparčiausią eksporto vertės augimą lyginant su prieš tai buvusiais metais. Taip siekėme atspindėti eksporto dinamikos tendencijas, stabilumą ir tvarumą, kuris yra viena būtinų sąlygų Lietuvai veikiant globalioje rinkoje. Visų kandidatų eksportas augo sparčiau nei Lietuvos vidurkis.

Vertinome ir darbuotojų skaičiaus įmonėse pokyčius: tai stabilios, naujas darbo vietas kuriančios kompanijos.

Papildomai vertinome eksporto rinkų krepšelį, nes įsitvirtinimas Lietuvai aktualioje potencialą turinčioje, aukštesnių maržų rinkoje užtikrina stabilias ateities perspektyvas. Trijų didžiausių įmonės-kandidatės eksporto rinkų sąraše turi būti bent viena Lietuvos tikslinė eksporto rinka.

Sveikiname įmones, kurios buvo pretendentės gauti apdovanojimą: UAB „Espersen Lietuva“, UAB „Scapa Baltic“. Visos įmonės buvo vertos apdovanojimo, tačiau komisija išrinko tą vienintelę. Mes mėgstame kartoti, kad „pastangos, kaip tas bumerangas, visada grįžta sėkme“. Kviečiame jungtis prie sveikinimų Metų Eksportuojui „Kitron“ ir didžiuotis Lietuvos verslo galia.

 

Toliau skaitykite

Priimtas iššūkis atvedė į sėkmingą verslą
Priimtas iššūkis atvedė į sėkmingą verslą
2019-05-23

Patogus darbas įmonėje kaip samdomam darbuotojui ar nuosavas verslas? Tokioje pasirinkimo kryžkelėje buvo ir Evaldas Čerkesas, kuris pasirinko pakeisti samdomą darbą į nuosavą verslą ir įkūrė įmonę „ESAS CONSULTING“ (www.esasconsulting.eu). Įmonė teikia aukštos kokybės verslo teisės ir mokesčių konsultacijas fiziniams asmenims, mažoms ir vidutinėms įmonėms bei startuoliams.

Mūsų sprendimus valdo klientai
2017-05-31

Andrius Peštenis, dabartinis Alytaus Spiečiaus narys, prieš beveik 13 metų, studijuodamas gamtos mokslus Vilniaus universitete, dar nenutuokė, kokią įtaką jo gyvenimui turės prisijungimas prie aktyvios studentų atstovybės bendruomenės. Jaunatviškas užsidegimas, aktyvumas ir „savo vietos“ ieškojimas suvedė su panašiai mąstančiais, tokiais pat ambicingais draugais, vėliau tapusiais Andriaus verslo partneriais.