Idėjos paieškos

Idėjos paieškos

Galvodami apie savo verslą, įvertinkite savo turimus resursus – laiką, pažintis, įgūdžius, žinias, pomėgius, turimus įrankius, nekilnojamąjį turtą ir kt. Taip pat atkreipkite dėmesį į žmonių poreikius, kurie dar nėra patenkinti bei galvokite kūrybiškai.

Raskite verslo idėją

Idėjų verslui galite semtis iš daugybės šaltinių:

  1. Jūsų asmeninis poreikis. Paslauga ar gaminys, kurio jums bei jūsų aplinkiniams trūksta artimoje aplinkoje. Pavyzdžiui, pastebite sporto klubų trūkumą jūsų gyvenamojoje teritorijoje, kavinės, kurioje galėtumėte praleisti laiką su vaikais, valyklos, automobilių plovyklos ar ekologiškos maisto prekių parduotuvės. Šis trūkumas gali tapti niša jūsų verslo įgyvendinimui.
  2. Kitos šalies patirtis. Lankėtės kitoje šalyje arba jūsų draugai papasakojo apie jums patikusią paslaugą ar prekę, tačiau jos dar nėra Lietuvoje. Tai gali būti puiki naujo verslo idėja. Pasinaudoję kitų šalių pavyzdžiais galite pasisemti idėjų bei mokytis iš tų šalių praktikos.
  3. Jūsų turimi profesiniai gebėjimai. Pasinaudoję savo profesinius gebėjimus bei patirtį, galite pradėti savo verslą. Pavyzdžiui, jei turite talentą gaminti skanų maistą, esate puikus dažytojas, esate puiki visažiste ir savo srities specialistas, nepraleiskite progos iš savo profesijos sukurti verslo.
  4. Internetas.  Naršydami internete galite ieškoti idėjų, minčių savo naujam verslui. Yra įvairių internetinių puslapių, kuriuose rasite idėjų savo verslui.

Toliau skaitykite

Elektroninės paslaugos verslui
Elektroninės paslaugos verslui
2018-01-03

Elektroninių paslaugų verslui sąrašas

Konsultacijos verslo pradžios klausimais
Konsultacijos verslo pradžios klausimais
2017-12-29

Norite pradėti verslą? Kokie pirmieji žingsniai apsisprendus? Kreipkitės nemokamai konsultacijai!